Cars Plus Likwidacja Szkód Komunikacyjnych
Kontakt 720 112 113 facebook

Naprawa pojazdów


Kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych

Szukasz miejsca w którym kompleksowo i profesjonalnie, ale też rzetelnie i uczciwie naprawisz swoje auto po kolizji lub wypadku? Szukasz serwisu z zasadami, w którym już zawsze będziesz naprawiał szkody powypadkowe? Właśnie go znalazłeś!

Co nas wyróżnia: 

  • Rzetelna wycena
  • Profesjonalna naprawa
  • Uczciwe rozliczenie
  • Terminowość

W CARSPLUS zrealizujesz kompleksowo wszystkie szkody powypadkowe. Zajmiemy się Twoim autem od A do Z oszczędzając Twój czas, minimalizując ilość problemów i związanego z nimi stresu. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami blacharskimi, dzięki czemu Twoje auto będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale też bezpiecznie i bezproblemowo jeździć.

Zagadnienia związane z naprawami powypadkowymi:
– usługi blacharskie Poznań, blacharstwo Poznań, blacharstwo pojazdowe Poznań, blacharnia, blacharz Poznań
– prostowanie aut Poznań, naciąganie samochodów Poznań
– usługi lakiernicze Poznań, lakierowanie Poznań, lakiernik Poznań
– naprawy powypadkowe Poznań, naprawa auta po wypadku Poznań
– likwidacja szkód Poznań, centrum likwidacji szkód Poznań

Blacharstwo samochodowe

Wykonujemy profesjonalne naprawy blacharskie, które są w pełni zgodne z technologią napraw producentów pojazdów.

Lakiernictwo samochodowe

Nasze Centrum Napraw Powypadkowych zapewnia nie tylko szeroką gamę usług z zakresu blacharstwa samochodowego, ale także lakierowania pojazdów. Podejmujemy się między innymi lakierowania całych pojazdów, pojedynczych elementów karoserii oraz mniejszych napraw lakierniczych. 

 

Rozliczyłeś się z ubezpieczycielem na zasadzie “gotówka do ręki” i okazało się, że do naprawy musiałeś dopłacić z własnej kieszeni?

Przekaż nam sprawę, a my odzyskamy dla Ciebie dopłatę do przeprowadzonej naprawy. Jeżeli jeszcze nie dokonałeś naprawy i zastanawiasz się, jak za zaniżoną kwotę usunąć szkodę – zgłoś się do nas. Uczciwie naprawimy Twój samochód bez zbędnych formalności. Wszystkie zmagania z ubezpieczycielem bierzemy na siebie, a Tobie oddajemy naprawione auto.

Naprawiamy marki : Acura, Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Jaguar, Kia, Lancia, Lexus, Lincoln, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, Toyota, Volksvagen, Volvo.

Kontakt z nami
linia
Zadzoń do nas
720 112 113
Jesteśmy do dyspozyji 24 godzin na dobę przez 7 dni w tygodniu

Skontaktuj się z nami
Zadaj nam pytanie poprzez formularz kontaktowy